REFERENCE

Helena Nováková

Výborně vedený kurz a přátelské prostředí. Lektorka má výbornou znalost jazyka a také dovede studenty motivovat. Hodiny jsou pestré, v kurzu se rozvíjí všechny dovednosti: mluvený projev, čtení, psaní, poslech. Kurz je vhodný i pro studenty, kteří chtějí jazyk studovat intenzivně a rychle se ho naučit. Dobrá dostupnost (lokalita v centru Prahy) a malý počet studentů ve skupině.

Jana Vlachová

Výuku švédštiny u Luisy Robovské mohu doporučit všem začátečníkům i těm, kteří ve švédštině již trochu pokročili. Luisa dokáže vytvořit autentickou a pohodovou atmosféru, která mě motivuje. Ve studiu zde chci pokračovat i nadále, protože na sobě vidím reálné pokroky, jak při komunikaci, tak i ve čtení a psaní.

Martin Husák

Profesionální přístup, dobrá nálada v kurzu, motivující atmosféra. Informace navíc. Excelentní lektorka.

Petra Zhřívalová

Luisa je výborná pedagožka, skvěle připravuje lekce tak, aby obsahovaly gramatiku i procvičování slovíček a přitom byly zábavné. Nikdy mi neutíká čas tak, jako 90 minut švédštiny s Luisou. Dokáže vytvořit příjemnou atmosféru, takže i když to, co ze mě občas padá, není (správně) švédsky, necítím se ani trochu trapně a zkouším to dál.

Vít Pospíšil

Skvěle sestavená výuka s dostatečným důrazem na konverzaci i rychlé postupování v jazyce. Vřele a s čistým svědomím doporučuji!

Hana Němcová

Luisa je vynikající lektorka, neboť má vysoké odborné znalosti jazyka a zároveň skvělé pedagogické schopnosti a empatii vůči svým žákům. Její hodiny jsou velmi zajímavé, mají spád, střídají se různé aktivity: gramatika, mluva, poslech, četba apod. Rozhodně doporučuji, úroveň výuky je nadstandardní.

Jakub Šich

Příjemný přístup, snaha o nová témata. Evidentní posun, ačkoli chodím pouze 1x týdně.

Vlasta Jošková

Hodiny jsou velmi pestré, je to škola hrou. Kromě výuky švédštiny se dovídáme hodně o Švédsku a švédské kultuře a dostáváme doporučení na zajímavé akce. Velmi oceňuji facebookové stránky s aktualitami, skvělé byly příspěvky týkající se Vánoc.

Magdalena Kotíková

Kurz plní přesně to, co jsem očekávala. Lektorka ma vysokou kvalitu a hodiny vždy utečou velmi rychle. Určitě doporučuji a budu ráda pokračovat, když bude možnost.

Pavla Jakobsson

Výuka probíhá v příjemné atmosféře, lektorka vede kurzy efektivně a zkušeně.

Věra Šimková

Hodiny jsou zábavné, obsahují hodně konverzace a poslechových cvičení, ale i procvičování gramatiky. Oceňuji také lokalitu učebny v centru Prahy.

Jana Klečková

Byla jsem velmi spokojená s kvalitou vyučující, je zkušená a erudovaná. Také mi vyhovoval malý kolektiv s přátelskou atmosférou. Rozhodně bych školu doporučila.