REFERENCE

Milan Karmazin

Kurz švédštiny v jazykové škole Svenska mohu jen doporučit. Lektorka Linda umí probíranou látku skvěle vysvětlit, hodiny vede zábavnou formou - opakování slovní zásoby, poslech, práce ve dvojicích. Děkuji a těším se na další semestr ;-)

Dana Veverková

Na kurz s Lindou se každý týden moc těším. Oceňuji a obdivuji její připravenost a profesionalitu. Hlásím se již na třetí semestr a stále mě to moc baví! Tack så mycket! 

Lucie Vašáková

Prima online kurz pro ty, co nemohou nebo nechtějí dojíždět. Důraz kladen na konverzaci i v menších skupinách, srozumitelné vysvětlení gramatiky a na přání dostatek úkolů na procvičování. Příjemná atmosféra! 

Michaela Nejtková

Do jazykové školy jsem se hlásila poprvé a neměla jsem sebemenší představu podle čeho vybírat. Každopádně tohle byla rozhodně báječná volba a nelituju ani jedné minuty. Jana je skvělá a přátelská učitelka, která dělá hodiny zábavné a zajímavé. Učí srozumitelně a trpělivě a vše vždy pečlivě vysvětlí. Všichni lidi, s kterými jsem zde přišla do kontaktu, byli srdeční a milí. Byla to úžasná zkušenost a jsem nesmírně ráda, že jsem se do švédštiny pustila právě se Svenskou! Tack så mycket!  

Jakub Ryšánek

Mohu naprosto doporučit. Školu jsem dříve neznal, ale po absolvování prvního semestru švédštiny jsem se rovnou přihlásil do dalšího semestru. Skvělá lektorka Jana, příjemné prostředí, super cena! Díky za skvělou práci!  

Václav Belatka

Lekce švédštiny s Luisou vřele doporučuji. Na první dva semestry jsem chodil do jiné školy a když jsem přešel sem, byl jsem překvapen, jak ostatní studenti již plynule hovořili, rozuměli poslechu (já nikoliv) a myslel jsem, že to nedám. Právě díky tomu, že je v lekcích kladen důraz hlavně na komunikaci, poslech a četbu, se vše změnilo a již s přáteli ve Švédsku mluvím většinou švédsky.  

Eva Pařízková

V tuto chvíli začínám již pátý semestr švédského jazyka s jazykovou školou Svenska. V jejich přístupu oceňuji především trpělivost a profesionalitu, stejně tak jako schopnost přizpůsobit tempo lekci tak, aby vyhovovalo všem zúčastněným studentům. Také to, že se výuka zpravidla neomezuje na práci s učebnicí, lektor také využívá současná švédská média a to hodnotíme jako velmi praktické. 

Lenka Zemanová

Lekce švédštiny s Lindou mohu doporučit. Linda je milá a trpělivá a její hodiny jsou vždy dobře připravené a zajímavé. V hodinách střídáme samostatné mluvení, poslech a čtení. Což "nutí" člověka dávat stále pozor :) 

Zdeněk Zapletal

Perfektní online kurs pro úplné začátečníky vedený Lindou. Hned jsem se přihlásil do dalšího. Lektorka vždy připravená, milá, profesionální. Vřele doporučuji.

Jolana Rázlová

Kurzy švédštiny s Lindou jsou super, je trpělivá a konstruktivní. Je pro mě velká výzva naučit se základy a baví mě to.Tack :-)

Monika Bauerová

Jsem moc ráda, že existuje výuka švédštiny on-line. Vyučující Linda Kaprová vede výuku příjemným způsobem. Je ochotná, na e-mail odpovídá i o víkendu. Hlásím se na další semestr. 

Matylda Hermanská

Moznost kurzu online, coz je super, clovek se muze pripojit odkudkoliv. Lekce jsou postavene na kombinaci vysvetleni gramatiky, cviceni a mluveni. Takze pro zacatecnika perfektni kombinace! Vrele doporucuju, pokud se chcete zacit ucit svedsky! 

Helena Nováková

Výborně vedený kurz a přátelské prostředí. Lektorka má výbornou znalost jazyka a také dovede studenty motivovat. Hodiny jsou pestré, v kurzu se rozvíjí všechny dovednosti: mluvený projev, čtení, psaní, poslech. Kurz je vhodný i pro studenty, kteří chtějí jazyk studovat intenzivně a rychle se ho naučit. Dobrá dostupnost (lokalita v centru Prahy) a malý počet studentů ve skupině.

Jana Vlachová

Výuku švédštiny u Luisy mohu doporučit všem začátečníkům i těm, kteří ve švédštině již trochu pokročili. Luisa dokáže vytvořit autentickou a pohodovou atmosféru, která mě motivuje. Ve studiu zde chci pokračovat i nadále, protože na sobě vidím reálné pokroky, jak při komunikaci, tak i ve čtení a psaní.

Martin Husák

Profesionální přístup, dobrá nálada v kurzu, motivující atmosféra. Informace navíc. Excelentní lektorka.

Petra Zhřívalová

Luisa je výborná pedagožka, skvěle připravuje lekce tak, aby obsahovaly gramatiku i procvičování slovíček a přitom byly zábavné. Nikdy mi neutíká čas tak, jako 90 minut švédštiny s Luisou. Dokáže vytvořit příjemnou atmosféru, takže i když to, co ze mě občas padá, není (správně) švédsky, necítím se ani trochu trapně a zkouším to dál.

Vít Pospíšil

Skvěle sestavená výuka s dostatečným důrazem na konverzaci i rychlé postupování v jazyce. Vřele a s čistým svědomím doporučuji!

Hana Němcová

Luisa je vynikající lektorka, neboť má vysoké odborné znalosti jazyka a zároveň skvělé pedagogické schopnosti a empatii vůči svým žákům. Její hodiny jsou velmi zajímavé, mají spád, střídají se různé aktivity: gramatika, mluva, poslech, četba apod. Rozhodně doporučuji, úroveň výuky je nadstandardní. 

Jakub Šich

Příjemný přístup, snaha o nová témata. Evidentní posun, ačkoli chodím pouze 1x týdně.

Vlasta Jošková

Hodiny jsou velmi pestré, je to škola hrou. Kromě výuky švédštiny se dovídáme hodně o Švédsku a švédské kultuře a dostáváme doporučení na zajímavé akce. Velmi oceňuji facebookové stránky s aktualitami, skvělé byly příspěvky týkající se Vánoc.

Magdalena Kotíková

Kurz plní přesně to, co jsem očekávala. Lektorka ma vysokou kvalitu a hodiny vždy utečou velmi rychle. Určitě doporučuji a budu ráda pokračovat, když bude možnost.

Pavla Jakobsson

Výuka probíhá v příjemné atmosféře, lektorka vede kurzy efektivně a zkušeně.

Věra Šimková

Hodiny jsou zábavné, obsahují hodně konverzace a poslechových cvičení, ale i procvičování gramatiky. Oceňuji také lokalitu učebny v centru Prahy.

Jana Klečková

Byla jsem velmi spokojená s kvalitou vyučující, je zkušená a erudovaná. Také mi vyhovoval malý kolektiv s přátelskou atmosférou. Rozhodně bych školu doporučila.