REFERENCE

Helena Nováková

Výborně vedený kurz a přátelské prostředí. Lektorka má výbornou znalost jazyka a také dovede studenty motivovat. Hodiny jsou pestré, v kurzu se rozvíjí všechny dovednosti: mluvený projev, čtení, psaní, poslech. Kurz je vhodný i pro studenty, kteří chtějí jazyk studovat intenzivně a rychle se ho naučit. Dobrá dostupnost (lokalita v centru Prahy) a malý počet studentů ve skupině.

Jana Vlachová

Výuku švédštiny u Luisy Robovské mohu doporučit všem začátečníkům i těm, kteří ve švédštině již trochu pokročili. Luisa dokáže vytvořit autentickou a pohodovou atmosféru, která mě motivuje. Ve studiu zde chci pokračovat i nadále, protože na sobě vidím reálné pokroky, jak při komunikaci, tak i ve čtení a psaní.

Martin Husák

Profesionální přístup, dobrá nálada v kurzu, motivující atmosféra. Informace navíc. Excelentní lektorka.

Petra Zhřívalová, kriminolog

Luisa je výborná pedagožka, skvěle připravuje lekce tak, aby obsahovaly gramatiku i procvičování slovíček a přitom byly zábavné. Nikdy mi neutíká čas tak, jako 90 minut švédštiny s Luisou. Dokáže vytvořit příjemnou atmosféru, takže i když to, co ze mě občas padá, není (správně) švédsky, necítím se ani trochu trapně a zkouším to dál.

Vít Pospíšil, student VŠ

Skvěle sestavená výuka s dostatečným důrazem na konverzaci i rychlé postupování v jazyce. Vřele a s čistým svědomím doporučuji!

Hana Němcová, úřednice

Luisa je vynikající lektorka, neboť má vysoké odborné znalosti jazyka a zároveň skvělé pedagogické schopnosti a empatii vůči svým žákům. Její hodiny jsou velmi zajímavé, mají spád, střídají se různé aktivity: gramatika, mluva, poslech, četba apod. Rozhodně doporučuji, úroveň výuky je nadstandardní.

Jana Nováková, fyzioterapeut

Luisa je klidná, lidská profesionálka, která dokáže výuku přizpůsobit potřebám klienta. Po roce naší spolupráce jsem se přestěhovala do Švédska, kde jsem úspěšně složila zkoušku B1 a o tři měsíce později B2.

Martin Norling, majitel jazykové školy Languages Online Services

Luisa mi pomohla zlepšit mou švédštinu po přestěhování do Švédska. Díky jejím hodinám jsem se v komunikaci se Švédy začal cítit jistější. Lekce byly plné zajímavých diskuzí, efektivní a přínosné.

Vladana Skutilová, lékařka a psycholožka

Hodiny s Luisou jsou výborné, je vždy připravená, reflektuje potřeby a přání studenta. Z úplného začátečníka mě vytáhla až ke zkoušce Swedex. Jen tak, pro radost.

Jakub Šich

Příjemný přístup, snaha o nová témata. Evidentní posun, ačkoli chodím pouze 1x týdně.

Vlasta Jošková

Hodiny jsou velmi pestré, je to škola hrou. Kromě výuky švédštiny se dovídáme hodně o Švédsku a švédské kultuře a dostáváme doporučení na zajímavé akce. Velmi oceňuji facebookové stránky s aktualitami, skvělé byly příspěvky týkající se Vánoc.

Magdalena Kotíková

Kurz plní přesně to, co jsem očekávala. Lektorka ma vysokou kvalitu a hodiny vždy utečou velmi rychle. Určitě doporučuji a budu ráda pokračovat, když bude možnost.

Pavla Jakobsson

Výuka probíhá v příjemné atmosféře, lektorka vede kurzy efektivně a zkušeně.

Věra Šimková

Hodiny jsou zábavné, obsahují hodně konverzace a poslechových cvičení, ale i procvičování gramatiky. Oceňuji také lokalitu učebny v centru Prahy.

Jana Klečková

Byla jsem velmi spokojená s kvalitou vyučující, je zkušená a erudovaná. Také mi vyhovoval malý kolektiv s přátelskou atmosférou. Rozhodně bych školu doporučila.