O NÁS

Proč si vybrat právě naši jazykovou školu?

1. Kvalifikovaní a zkušení lektoři

Základem kvalitního kurzu je vždy lektor. Všichni naši lektoři vystudovali daný jazykový obor na vysoké škole, s výukou mají mnohaleté zkušenosti a patří ve svém oboru ke špičce. Díky profilům lektorům uvedeným na našem webu navíc vždy předem víte, kdo Vás bude učit.

2. Specialista na švédštinu

Naše jazyková škola nabízí pět různých úrovní kurzů od úplných začátečníků až po velmi pokročilé. V jiných jazykových školách je u méně obvyklých jazyků běžné, že se stále dokola vypisují pouze kurzy pro začátečníky, popřípadě pro velmi mírně pokročilé, o které je největší zájem, a tudíž přinášejí nejvyšší zisk. U nás je díky velkému počtu kurzů různých úrovní vždy možné pokračovat v navazujícím kurzu. Mnoho našich studentů už s námi úspěšně studuje několik let.

V současné době rozšiřujeme nabídku kurzů i o norštinu pro začátečníky a pro mírně pokročilé s tím, že v dalším semestrech budou vypsány pokračovací kurzy.

3. Komunikační metoda

Možná jste v minulosti také zažili jazykový kurz, který probíhal formou drilování gramatických cvičení z učebnice. To se Vám u nás rozhodně nestane. Všichni naši lektoři kladou důraz na rozvoj komunikačních kompetencí - tedy především poslechu a mluvení. Gramatika je samozřejmě důležitá a je také součástí našich lekcí, ale mnohem důležitější je podle našeho názoru schopnost porozumět a vyjádřit se.

4. Tipy o životě v zahraničí

Všichni naši lektoři kromě studia na vysoké škole v dané zemi alespoň rok žili a pravidelně se tam vrací. Mohou Vám proto předat mnoho zajímavých informací a užitečných tipů týkajících se života ve Vaší vysněné zemi, hledání práce apod.

5. Malé skupinky

Dbáme na kvalitu výuky a individuální přístup, proto je maximální počet studentů ve skupině omezen na 10 studentů. V pokročilejších kurzech je obvykle počet studentů ještě nižší.

6. Skvělé reference

Absolventi našich kurzů nám zanechali krásné reference svědčící o jejich velké spokojenosti.         - přečíst si je můžete pod záložkou Reference.

7. Příjemná atmosféra

Je vědecky dokázáno, že aby se člověk mohl něco naučit, musí se cítit příjemně a klidně. I proto dbáme ve všech kurzech na vytvoření přátelské, pozitivní a neformální atmosféry. Hodiny jsou zábavné, zpestřené o různé hry a zajímavé aktivity. S dobrou náladou a úsměvem jde prostě učení lépe.

8. Výborná dopravní dostupnost

Naše učebny se nacházejí v pěší dostupnosti od všech třech linek metra i od Hlavního a Masarykova nádraží.